Metal gold (Mg)
#1
Tego pokazywałem. To młodziak od Artura, najbardziej perłowy z wszystkich młodziaków, które od niego otrzymałem.
   

Znalazłem również takiego. On ma ogonek prawie niezabarwiony. Ma jednak również szklany brzuch (/TS). Pytanie, czy to jest wyizolowany gen MG, czy też ten niezabarwiony ogonek jest efektem szklanego brzucha. Ja tego neie wiem, ale pewnie za jakiś czas się dowiem.

   
   
   
   

Są też takie bez perłowego korpusu, ale z białym ogonkiem.
Reply
#2
Mam metal golda u siebie na kilku singach. Na tej ekspresja jest najwyraźniejsza - chociaż sama rybka słaba - jakaś taka karłowata.
   
A tutaj schimmelpfennig z metal goldem:
   
Azjaci nazywają taką rybę full gold platinum.
"Do what thy manhood bids thee do from none but self expect applause" - Sir Richard Francis Burton
Reply
#3
Artur miewał też takie jak na gabolowych zdjęciach, ale z intensywnie czerwonymi ogonami. o ile pamiętam - raczej z białą/żółtą grzbietową.
Reply
#4
Ładna ryba, ciekawe, że amerykanie mają jakoś tak w golden standardzie opisane, że ten pigment musi zajmować minimum 25% ciała. Czyli podobnie jak do złotych - przy czym odejmują punkty rybom z dodanym żółtym pigmentem.
"Do what thy manhood bids thee do from none but self expect applause" - Sir Richard Francis Burton
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)