Schimmelpfenig platinum vs magenta?
Co sądzicie o tej krzyżówce? Czy to mozliwe?  Jaki byłby efekt? Fotki? Smile
Reply
Jest trochę takich ryb tu i ówdzie. Bolek ma u siebie np. Wyglądają fajnie, zwłaszcza z galaktyką Smile. Takie różowo czarne ciapaki Smile
"Do what thy manhood bids thee do from none but self expect applause" - Sir Richard Francis Burton
Reply
Na Google foty widzialem, ale o Wasze doświadczenia właśnie mi chodziło. Dzieki Smile
Reply
nie pamiętam takich ryb od siebie, ale jestem prawie pewien, że powinny być... poszukam jeszcze w zdjęciach.
ja z kolei nie znalazłem żadnej ryby w sieci, u której bym był pewien obydwu cech. myślę, że magenta może upośledzać złoty blask Schim. Plat. dając efekt, jaki można uzyskać bez niego. ale łatwo to przetestować - Magenty są w Płocku, Schim masz chyba u siebie.
Reply
Ryb z Płocka to na razie, póki nie opanują choróbska bym nie brał Smile. Też miałem ochotę na czarne moskiewskie, żeby ich więcej mieć na rozród ale odpuściłem.
"Do what thy manhood bids thee do from none but self expect applause" - Sir Richard Francis Burton
Reply
No niezla sieczka się tam dzieje. Ponoć przyszło z obsada mi do nowych akwarii. Mam nadzieje zeto chwilowe.
Na razie z powodu braku miejsca nie będę robił kolejnych lini testowych Sad
To prawda mam u siebie schim platyny, a w plocku na bank mają magenty, bo przyglądałem się im dokładnie. Ale na dziś dzień tylko teoretyzuje.
Tym zdjęciom z google to tez można ufać tylko w nikłym procencie,  raczej  poprostu się  domyslac.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)